Historické větroně na Všeni.
Vážení přátelé a kamarádi.
S politováním Vám musím všem sdělit, že plánovaná akce od brzkého jara letošního roku se bohužel neuskuteční. Vše bylo domluvené s náčelníkem Rogalo klubu Všeň a nebylo žádných připomínek.
Dneska navečer jsem se dozvěděl od nějakého pana Trnky (není náčelníkem Rogalo klubu), že naší naplánovanou akci zrušil… Prý jej nějací modeláři vůbec nezajímají a má naplánovanou svojí akci…. Co na to náčelník ??? Bez odezvy!
Tedy konstatuji: je mi to nesmírně líto a říkám: do budoucna na letišti Všeň nebudu již nic organizovat!
Omlouvám se.
Josef Bezemek, Přepeře 3.6.2026
