SEZNAM ČLENŮ


Bašta Josef
bydliště: Sušice, CZ
email: basta.j@seznam.cz


Beránek František
bydliště: Klatovy, CZ
email: beranek.litac@seznam.cz






Bezemek Josef
bydliště: Pěnčín u Liberce, CZ
email: jobez@seznam.cz


Cibulka Jaroslav
bydliště: Klatovy, CZ
email: není uveden


Davidovič Ladislav
bydliště: Chudenice, CZ
email: není uveden


Dvořáček Jindřich
bydliště: Jaroměř, CZ
email: dvoracek.jindrich@email.cz


Findeis Jiří
bydliště: Praha, CZ
email: findeis@seznam.cz






Flídr Petr
bydliště: Třemošná, CZ
email: flidr.peta@seznam.cz


Friml Vít
bydliště: Chřibská, CZ
email: vit.friml@seznam.cz


Garhofer Karel
bydliště: Nová Bystřice, CZ
email: gary.nb@seznam.cz


Havelka Josef
bydliště: Větřní, CZ
email: havelka.logistika@email.cz


Hejra Ivan
bydliště: Rožmitál pod Třemšínem, CZ
email: ivan.hejra@centrum.cz






Hrubý Petr
bydliště: Zdice, CZ
email: petr-hruby@seznam.cz


Hurda Martin
bydliště: Pelhřimov, CZ
email: hurda.martin@gmail.com






Hybben Jaroslav
bydlište: Praha, CZ
email: hybben@seznam.cz






Janouch Libor
bydliště: Český Krumlov, CZ
email: libor.ck@seznam.cz


Ježek Josef
bydliště: Plzeň, CZ
email: truhlarstvi.jezek@seznam.cz


Knob Petr
bydliště: Chotěboř, CZ
email: petr.knob@centrum.cz


Knob Stanislav
bydliště: Chotěboř, CZ
email: není uveden


Kocián Ivan
bydliště: Plzeň, CZ
email: kocian.ivan@centrum.cz


Kohout František
bydliště: Praha, CZ
email: aerokohout@seznam.cz






Komzák František
bydliště: Plzeň, CZ
email: komzakf@gmail.com


Kostík Andrej
bydliště: Praha, CZ
email: kostik.an@volny.cz


Křesadlo Martin
bydliště: Plzeň, CZ
email: martin.kresadlo@seznam.cz






Kubeš Jan
bydliště: Plzeň, CZ
email: honza.kubes@volny.cz


Kučera Miroslav
bydliště: Přepeře, CZ
email: mirakucera3@seznam.cz


Kulhavý Ladislav
bydliště: Beroun, CZ
email: Ohlsson.60@seznam.cz






Loukota Radko
bydliště: Plzeň, CZ
email: radko.loukota@pilsfree.cz






Matouš Bohumil
bydliště: Rudolfov, CZ
email: matous.b@email.cz






Misterka Bohumil
bydliště: Klatovy, CZ
email: bomipropeller@seznam.cz


Mitíska Antonín
bydliště: Praha, CZ
email: avia222@seznam.cz


Páca Vlastislav
bydliště: Příbram, CZ
email: cabriofan@centrum.cz


Palasman Oldřich
bydliště: Dvůr Králové nad Labem, CZ
email: oldrich.palafman@tiscali.cz


Panský Pavel
bydliště: Šťáhlavy, CZ
email: pansky.pav@seznam.cz


Pašek Zdeněk
bydliště: Sedlec, CZ
email: pasek.z@atlas.cz


Pešta Václav
bydliště: Bdeněves , CZ
email: vaclav46pesta@seznam.cz


Petrbok Miloš
bydliště: Osek, CZ
email: petrbok.m@seznam.cz


Pipek Jaromír
bydliště: Milevsko, CZ
email: jaromir.pipek@seznam.cz


Porkristl Milan
bydliště: České Budějovice, CZ
email: porkristl@quick.cz


Slupský Karel
bydliště: Plzeň, CZ
email: slupskykarel@seznam.cz






Šplouchal Václav
bydliště: Ostrava, CZ
email: splovac@email.cz


Steklý Libor
bydliště: Holice, CZ
email: liste@seznam.cz


Strnad Alexandr
bydliště: Nymburk, CZ
email: strnad.alexandr@seznam.cz


Suchomel Jaroslav
bydliště: Praha, CZ
email: suchomel@c-mail.cz


Šusťáček Jiří
bydliště: Klatovy, CZ
email: jirisustacek@email.cz






Tesař Michal
bydliště: Králův Dvůr, CZ
email: tesar.michal@seznam.cz


Tušer Jaroslav
bydliště: Lipová – lázně, CZ
email: jartus@seznam.cz






Valenta Milan
bydliště: Robčice, CZ
email: valenta.robcice@seznam.cz


Vaněk Miroslav
bydliště: Praha, CZ
email: miroslav.vanek@sit.cz


Vedral Zbyněk
bydliště: Káraný, CZ
email: zvedral@gmail.com


Veinfurt Jiří
bydliště: Plzeň, CZ
email: dababo@email.cz






Vosika Michael
bydliště: Ruda nad Moravou, CZ
email: scmodels@atlas.cz


Zalabák Luboš
bydliště: Stará Boleslav, CZ
email: lubos.zalabak@seznam.cz

Stávající počet členů KLUBU je 53. Členství v našem klubu je založené na jednoduché myšlence, a tou je dodržování zásad KHMM a pravidel pro stavbu a provoz modelů.