SEZNAM ČLENŮ

Jméno Bydliště Email
Bašta Josef
Kašperské Hory, CZ basta.j@seznam.cz
Beránek František
Klatovy, ČR beranek.litac@seznam.cz
Bezemek Josef
Pěnčín u Liberce, CZ jobez@seznam.cz
Cibulka Jaroslav
Klatovy, CZ
Davidovič Ladislav
Chudenice, CZ
Dvořáček Jindřich
Jaroměř, CZ dvoracek.jindrich@email.cz
Findeis Jiří
Praha, CZ findeis@seznam.cz
Flídr Petr
Třemošná, CZ flidr.peta@seznam.cz
Friml Vít
Chřibská, CZ vit.friml@seznam.cz
Garhofer Karel
Nová Bystřice, CZ gary.nb@seznam.cz
Havelka Josef
Větřní, CZ havelka.logistika@email.cz
Hejra Ivan
Rožmitál pod Třemšínem, CZ ivan.hejra@centrum.cz
Hrubý Petr
Zdice, CZ petr-hruby@seznam.cz
Hybben Jaroslav
Praha, CZ hybben@seznam.cz
Janouch Libor
Český Krumlov, CZ libor.ck@seznam.cz
Ježek Josef
Plzeň, CZ truhlarstvi.jezek@seznam.cz
Knob Petr
Chotěboř, CZ petr.knob@centrum.cz
Knob Stanislav
Chotěboř, CZ 355sam@seznam.cz
Kocián Ivan
Plzeň, CZ kocian.ivan@centrum.cz
Kohout František
Praha, CZ aerokohout@seznam.cz
Komzák František
Plzeň, CZ komzak@seznam.cz
Kostík Andrej
Praha, CZ kostik.an@volny.cz
Křesadlo Martin
 Plzeň, CZ martin.kresadlo@seznam.cz
Kubeš Jan
Plzeň, CZ honza.kubes@volny.cz
Kučera Miroslav
Přepeře, CZ mirakucera3@seznam.cz
Kulhavý Ladislav
Beroun, CZ Ohlsson.60@seznam.cz
Loukota Radko
Plzeň, CZ radko.loukota@pilsfree.cz
Matouš Bohumil
Rudolfov, CZ matous.b@email.cz
Misterka Bohumil
Klatovy, CZ bomipropeller@seznam.cz
Mitíska Antonín
Praha, CZ avia222@seznam.cz
Páca Vlastimil
Příbram, CZ cabriofan@centrum.cz
Palasman Oldřich
Dvůr Králové nad Labem, CZ oldrich.palafman@tiscali.cz
Panský Pavel
Šťáhlavy, CZ pansky.pav@seznam.cz
Pašek Zdeněk
Sedlec, CZ pasek.z@atlas.cz
Pešta Václav
Bdeněves , CZ vaclav46pesta@seznam.cz
Petrbok Miloš
Osek, CZ petrbok.m@seznam.cz
Pipek Jaromír
Milevsko, CZ jaromir.pipek@seznam.cz
Slupský Karel
Plzeň, CZ slupskykarel@seznam.cz
Šplouchal Václav
Ostrava, CZ splovac@email.cz
Steklý Libor
Holice, CZ liste@seznam.cz
Strnad Alexandr
Nymburk, CZ strnad.alexandr@seznam.cz
Suchomel Jaroslav
Praha, CZ suchomel@c-mail.cz
Tesař Michal
Králův Dvůr, CZ tesar.michal@seznam.cz
Tušer Jaroslav
Lipová – lázně, CZ jartus@seznam.cz
Valenta Milan
Robčice, CZ valenta.robcice@seznam.cz
Vaněk Miroslav
Praha, CZ miroslav.vanek@sit.cz
Vedral Zbyněk
Káraný, CZ zvedral@gmail.com
Veinfurt Jiří
Plzeň, CZ dababo@email.cz
Vosika Michael
Ruda nad Moravou, CZ scmodels@atlas.cz
Zalabák Luboš
Stará Boleslav, CZ lubos.zalabak@seznam.cz

Stávající počet členů KLUBU je 50. Členství v našem klubu je založené na jednoduché myšlence, a tou je dodržování zásad KHMM a pravidel pro stavbu a provoz modelů.