Registrace 10. Slet v AMG Mýto

Vážení přátelé, 

níže se můžete registrovat na avizovanou akci 10. Slet v AMG Mýto. Pod registračním formulářem bude po kontrole údajů doplněna tabulka přihlášených účastníků.

Jméno účastníka

E-mailová adresa účastníka

Název modelu

Rok vzniku modelu

Jméno konstruktéra

Motor

Rozpětí v mm

Hmotnost v g

Země vzniku


Přehled již registrovaných účastníků

Pořadové číslo Jméno účastníka Název modelu Rok vzniku modelu Konstruktér Motor Rozpětí Hmotnost Země vzniku
1 Jiří Veinfurt Tomboy 1950 Vice Smeed MP-JET 0,6 1117 370 GB
2 František Beránek Satyr 1943 Jiří Smola ASP 5 1650 1550 ČSR
Snorky 1949 D.J. Rae MP-JET 0,6 880 300 ČSR
Vosa SG 1949 Radoslav Čížek 1040 380 ČSR
4 Jaroslav Cibulka Satyr 1943 Jiří Smola GP 40 1650 1600 ČSR
5 Jiří Šusťáček Sluka II 1950 Radoslav Čížek 1430 400 ČSR
6 Josef Bezemek Delfín 1949 Radoslav Čížek 1980 1050 ČSR
Crusader 42 1946 Alfred Rubin MP-JET 0,6 1050 305 USA
7 Marcela Bezemková Vosa S 1948 Radoslav Čížek 1040 190 ČSR
Heave-ho 1943 Pete Bowers 325 14 USA
8 Jiří Findeis The Folly 1936 Rod Doyle MVVS 6,5D 1830 1820 USA
Korsár 1947 Zdeněk Ledvina Super Atom 1200 550 ČSR
9 Ladislav Kulhavý Falcon 1949 Keil Kraft MVVS 10D 2430 3850 GB
10 Miroslav Kučera Tomboy 1950 Vice Smeed MP-JET 0,6 1117 370 GB
Káně 1948 Radoslav Čížek 1900 780 ČSR
11 Karel Slupský Antares 1942 Jaroslav Brož KB Torpedo.29 1384 1115 ČSR
C-Raider 1942 Michael La Torre Super Cyclone.65 1720 1630 USA
12 Petr Svoboda Playboy Sr. 1940 Joe Elgin McCOY.60 2032 2000 USA
13 Petr Knob Lil Misery 1942 Dick Cohen MP-JET 0,6 1270 350 USA
Hi-Triwing 1940 S.P. Nemeth OR.23SP 1029 1070 USA
14 Ivan Kocian Playboy Jr. 1941 Joe Elgin LETMO 2,5 1390 750 USA
15 Michael Vosika Skylark 1950 Peter Franklin Pfeffer 0,6 787 150 USA
U-Trenér 1948 Jaroslav Brož Super Atom 500 330 ČSR
16 Zdeněk Pašek Sugarfoot 1950 J.R. Stainer Letmo 2,5 1524 920 GB
17 Josef Havelka Hep Cat 1942 P.M. Marchal McCOY.29 1676 1300 USA
18 Josef Bašta Antares 1942 Jaroslav Brož K16D 1384 1100 ČSR
19 Ivan Hejra Trenton Terror 1938 M. De Angelis MVVS 6,5D 1830 2050 USA
Payload Winner 1949 Herbert Kothe OS MAX FS40 1658 1600 USA
20 Miloš Petrbok VB-548 Kondor 1939 Gustav Bušek AL-KO 7,5 1800 1200 ČSR
21 Radko Loukota Balestruccio 1941 Sylvano Macera 3000 1825 ITALY
Slicker 1947 Keil Kraft MP-JET 0,6 1070 460 GB
22 Martin Křesadlo Orion 1943 Jiří Smola AL-KO 7,5 1750 1700 ČSR
Sokol 1950 Radoslav Čížek 2700 1200 ČSR
23 Jiří Křepelka Tomboy 1950 Vice Smeed MP-JET 0,6 914 370 GB
24 Petr Flídr Mercurio 1943 A. Castelani Kubíček 1,1 1020 420 ITALY
Mini Hogan 1950 Dennis Davis Super Atom 1150 550 USA
25 Jindřich Dvořáček NE-LA 1949 Ladislav Neubert ASP 8,5FS 1700 2205 ČSR
26 Alexandr Strnad Korzár 1946 Radoslav Čížek MP-JET 0,6 1070 420 ČSR
27 Bohumil Matouš Miss America 1935 Frank Zaic Contestor.60 2133 2590 USA
28 Luboš Zalabák Cloud Snooper 1939 Ed Konefes ENYA 35 4C 1790 2050 USA
Texaco Trophy Winner 1937 Fiske Hanley SAITO 170R3 2885 4580 USA
29 Vlastislav Páca Antares 1942 Jaroslav Brož IPRO-IKAR 1384 1250 ČSR
30 Jan Hruška Luňák 1949 Radoslav Čížek 2190 950 ČSR
31 Jiří Hruška Káně 1948 Radoslav Čížek 1900 795 ČSR
32 Petr Hrubý Cobra 1948 Ted Patrolia Hornet.60 2050 2100 USA
Pelikan 1950 G. Deszo OR.29 1600 1010 MAĎARSKO
Žehrovice 1948 Radoslav Čížek 2398 860 ČSR
33 Ladislav Davidovič Orel 1939 Jaroslav Brož ASK.60 FS 1700 1850 ČSR
34 Pavel Panský Letná 56 1939 Jaroslav Brož REX 7,5 1520 1640 ČSR
35 Roman Fousek Sokol 1950 Radoslav Čížek 2700 1000 ČSR